Nieuws

Paasjubel 2026

De Samenwerkende Kerken Lisse houden op de vroege paasmorgen, zondag 5 april, wederom de traditionele Paasjubel. Deze vindt plaats om 7.00 uur op de begraafplaats Duinhof.

Op eerste Paasdag komen christenen uit verschillende kerken bij elkaar om dit te vieren. Lang geleden gingen vrouwen heel vroeg in de morgen naar het graf van Jezus om hem eer te bewijzen, maar het graf bleek leeg. Jezus heeft de dood overwonnen en leeft, zo vertelt het Bijbelverhaal. Om 07.00 uur bij de eerste zonnestralen wordt daarom de jaarlijkse Paasjubel gehouden. Dit gebeurt op de begraafplaats Duinhof aan de Spekkelaan. Temidden van de graven wordt er zo gezongen en nagedacht over het geopende graf. Bij slecht weer wordt het in de aula aldaar gevierd.

Voor wie slecht ter been is zijn stoelen beschikbaar. Vanaf 06.30 uur is de ontvangst met koffie of thee en een krentenbol. Om 07.00 uur wordt begonnen met het zingen van mooie paasliederen. Ds Annelies Moolenaar zal de meditatie verzorgen. Iedereen is van harte welkom. Bezoekers die per auto komen worden verzocht te parkeren op het parkeerterrein hoek Van Lyndenweg en Spekkelaan.